Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch SE 3 GPS 40 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MEH94ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- Negadījumu un krišanas noteikšana
- Ātrās uzlādes funkcija
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE 3 GPS 40 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MEH94ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case | Midnight Sport Band - S/M MEH94MP/A

243,52€
243,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminum Case | Midnight Sport Band - S/M | MEH94MP/A | 195950645774 | ZEG-SMW-APL-867

248,05€
248,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band S/M | MEH94MP-A | 0195950645774

253,05€
253,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case | Midnight Sport Band - S/M | MEH94MP/A | 195950645774 | ZEG-SMW-APL-867

253,40€
253,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M | MEH94ZR/A | 0195950645804

257,50€
257,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M MEH94MP/A

264,23€
269,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch SE 340mmMidnight /Midnight Sport Band - S/M ( MEH94ET/A MEH94MP/A MEH94MP-A MEH94QL/A MEH94QN/A MEH94WF/A MEH94ZR/A ) Viedais pulkstenis smartwatch

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case | Midnight Sport Band - S/M | MEH94MP/A | 195950645774 | ZEG-SMW-APL-867

273,66€
273,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M MEH94ZR/A

275,78€
280,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band S/M | MEH94MP/A | 195950645774 | ATAPPZABS3MEH94

278,13€
278,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M 1768838 (0195950645774) ( JOINEDIT79441022 ) Viedais pulkstenis smartwatch

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 40mm GPS S/M Sport midnight/midnight S/M MEH94ZR/A

307,72€
307,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M 1768838

375,92€
378,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band - S/M | MEH94ZR/A | 0195950645804 | Q501-0EH

256,75€
256,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Alu Sport S/M Blue (MEH94MP-A) | MEH94MP-A | 0195950645774

261,15€
261,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M | 1768838 | 0195950645774 | WLONONWCROKUZ

281,88€
281,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M | MEH94ZR/A | 0195950645804

327,05€
327,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P34 mm x D10,70 mm x A40 mm |
|---|---|
| Svars: | 26,30 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Negadījumu un krišanas noteikšana |
| Ātrās uzlādes funkcija |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 324 Pikseļi x 394 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE 3 GPS 40 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MEH94ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























