Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 10 GPS 46 mm alumīnijs ar Sport Loop (MWWR3QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta cilpa
- Operētājsistēma: Apple watchOS 11
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS 46 mm alumīnijs ar Sport Loop (MWWR3QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 223,39€

Garmin Venu 4 45 mm
no 429,00€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 198,25€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE Watch Series 10 GPS 46mm Jet Black Aluminium Case with Ink Sport Loop MWWR3QF/A

381,58€
386,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Watch Apple Watch Series 10 GPS 46mm Jet Black Aluminium Case with Sport Loop - Black MWWR3QI/A (0195949563768) ( JOINEDIT65766968 )

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,70 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,40 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta cilpa |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 11 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS 46 mm alumīnijs ar Sport Loop (MWWR3QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















