Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MEQU4ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MEQU4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
34 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black alumīnija korpuss ar melnu sporta siksniņu M/L MEQU4LW/A | 195950460186

367,15€
367,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MEQU4MP/A | 0195950619003

387,40€
387,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Aluminium 42mm DiamantBlack (Sportband Black) M/L | MEQU4ZR/A | 195950619034

387,60€
387,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Aluminium 42mm Diamantschwarz (Sportarmband schwarz) M/L MEQU4ZR/A (0195950619034) ( JOINEDIT79294821 ) Viedais pulkstenis smartwatch

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminum Case with Sport Band (black) - M/L | MEQU4ZR/A | 0195950619034

401,90€
401,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple ( MEQU4ET/A 15758903 ) Viedais pulkstenis smartwatch

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 GPS 42mm Sport Band M/L, jet black/black (MEQU4ET/A)

417,05€
417,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 11 GPS 42mm Jet Black Alu Sport Band M/L Czarny (MEQU4ZR/A)

418,79€
418,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS koperta 42 mm z aluminium w kolorze onyksu, pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MEQU4MP/A

428,64€
428,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MEQU4ZR/A | 0195950619034 | WLONONWCROT29

453,81€
453,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEQU4MP/A

456,55€
461,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedpulkstenis Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L - MEQU4ET/A

459,00€
459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 42mm Jet Black / Black Sport Band - M/ L viedpulkstenis MEQU4ET/A

459,00€
459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE NONAME MEQU4ET/A

460,19€
460,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEQU4ZR/A

460,31€
465,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | Apple MEQU4ET/A

464,69€
471,69€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEQU4ET/A

473,90€
473,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MEQU4MP/A | 195950619003 | ATAPPZAB11MEQU4

480,59€
480,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEQU4ZR/A

597,60€
600,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case | Black Sport Band - M/L | MEQU4MP/A | 0195950619003

396,40€
396,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 | Smart watch | GPS (satellite) | LTPO OLED Always-On Retina | 42 mm | Waterproof | MEQU4ET/A | 195950460131

416,45€
416,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case | Black Sport Band - M/L MEQU4MP/A

425,05€
425,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch 11 GPS 42mm Jet Black Alu sporta siksniņa M/L Black (MEQU4ET/A) | MEQU4ET/A | 195950460131

426,15€
426,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEQU4ZR/A (0195950619034) ( JOINEDIT80511775 ) Viedais pulkstenis smartwatch

445,00€
445,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 (schwarz (glänzend) Aluminium 42 mm Sportarmband schwarz M/L) MEQU4ZR/A (0195950619034) ( JOINEDIT87349598 )

460,00€
460,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS42mmJet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MEQU4MP/A (195950619003) ( JOINEDIT79291733 )

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11/42/Sporta siksniņa/Black | 1357060-MEQU4SK | 195950619027

480,25€
480,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 42mm GPS Alu M/L Sport Band jet black/black MEQU4ZR/A

481,02€
481,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 (GPS) - 42 mm - Jet-Schwarz MEQU4ZR/A (0195950619034) ( JOINEDIT87670774 )

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P36 mm x D9,7 mm x A42 mm |
|---|---|
| Svars: | 30,3 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 374 Pikseļi x 446 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MEQU4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































