Ilustrācija var atšķirties
Garmin Venu 3S ar ādas siksniņu
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,04 cm (1,2")
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 390 Pikseļi x 390 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M
Garmin Venu 3S ar ādas siksniņu
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,20€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,65€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 186,95€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Garmin Venu 3S 41mm, french gray/softgold | 010-02785-55 | 753759329693

351,05€
351,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin 010-02785-55 smartwatch / sport watch 3.05 cm (1.2") AMOLED 41 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Gold Wi-Fi GPS (satellite) | 010-02785-55 | 0753759329693

381,30€
381,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Venu 3S 41mm french gray softgold 010-02785-55 (0753759329693) ( JOINEDIT82616675 ) Viedais pulkstenis smartwatch

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin 010-02785-55 smartwatch / sport watch 3.05 cm (1.2") AMOLED 41 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Gold Wi-Fi GPS (satellite) | 010-02785-55 | 753759329693 | SIAGARZEG0417

450,99€
450,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 10 d |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
|---|---|
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 18 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P41 mm x D41 mm x A12 mm |
| Svars: | 34 g |
| Displeja izmērs: | 3,04 cm (1,2") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 390 Pikseļi x 390 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Garmin Venu 3S ar ādas siksniņu
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Garmin
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Garmin vivoactive 5Garmin Zumo XtGarnier Mineral ExtremeGarrett metāla detektoriGarās Sieviešu ZeķesGarās Zeķes SievietēmGastroback Design ProGeforce Rtx 3060Gillette Mach 3Garmin Venu 2Garmin venu 3Kurpes Ar SiksniņuGarmin Venu Sq 2 MusicLogitech 3SZhiyun 3SCrane 3 SGarmin epixGarmin SiksniņaGarmin Velodators























