Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45 mm nerūsējošā tērauda ar Milānas siksniņu (MKJW3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Milānas siksniņa
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 7
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45 mm nerūsējošā tērauda ar Milānas siksniņu (MKJW3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 217,70€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 194,70€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Smartwatch Apple Watch 7 GPS + Cellular 45mm Srebrny (MKJW3WB/A)

985,71€
985,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 7 GPS + Cellular 45mm Srebrny (MKJW3WB/A) | MKJW3WB/A | 0194252573716

990,25€
990,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 7 GPS + Cellular 45mm Silver (MKJW3WB/A) | MKJW3WB/A | 0194252573716

991,80€
991,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch 7 GPS + Cellular 45mm Silver (MKJW3WB/A) | MKJW3WB/A | 0194252573716

1 004,05€
1 004,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 7 GPS + Cellular 45mm Stainless Steel Milanese Loop, silver (MKJW3EL/A) MKJW3EL/A

1 055,00€
1 055,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 7 GPS + Cellular 45mm Srebrny (MKJW3WB/A) MKJW3WB/A

1 086,17€
1 086,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P38 mm x D10,70 mm x A45 mm |
|---|---|
| Svars: | 51,50 g |
| Nerūsējošā tērauda korpuss |
| Milānas siksniņa |
| Displeja tips: | OLED, Safīra stikls |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 352 Pikseļi x 430 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 7 |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45 mm nerūsējošā tērauda ar Milānas siksniņu (MKJW3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple Xs 10Apraksts par kaķiAproces PāriemAproču PogasAprūpes Gultas LietotasApsildes KabelisApsildāmas ZeķesApģērbs jogaiArcher ModemsAromātiskā kafijaNerūsējošā Tērauda TraukiNerūsējošā Tērauda IzlietnesNerūsējošā Tērauda StieņiNerūsējošā Tērauda PannaGalaxy Watch 5 45MmNerūsējošā Tērauda Virtuves IzlietneKurpes Ar SiksniņuApple Se 40MmSamsung 7 Series 50Gps Tracker


























