Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 7 GPS PRODUCT(RED) 45 mm alumīnijs ar sporta aproci (MKN93FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- Operētājsistēma: Apple watchOS 7
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: OLED
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 7 GPS PRODUCT(RED) 45 mm alumīnijs ar sporta aproci (MKN93FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch Series 7 GPS, 45mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with Sport Band - Regular (PRODUCT) Red MKN93EL/A

346,60€
346,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 7 GPS, 45mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with Sport Band - Regular (PRODUCT) Red MKN93EL/A

366,97€
366,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 7 GPS 45mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with (PRODUCT)RED Sport Band - Regular MKN93FD/A

398,76€
403,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedpulksteni Apple Watch Series 7 GPS, 45mm (PRODUCT)RED Aluminium Case with Sport Band - Regular (PRODUCT) Red MKN93EL/A

410,49€
412,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple Watch 7 GPS 45mm Red (MKN93WB/A) | MKN93WB/A | 0194252595565

460,40€
460,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 7 GPS 45mm Czerwony (MKN93WB/A) | MKN93WB/A | 0194252595565

461,10€
461,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 7 GPS 45mm Czerwony (MKN93WB/A)

461,45€
461,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch 7 GPS 45mm Red (MKN93WB/A) | MKN93WB/A | 0194252595565

470,20€
470,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch 7 GPS 45mm Czerwony (MKN93WB/A) MKN93WB/A

509,66€
509,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 7 GPS 45mm Sport Band PRODUCT(RED) (MKN93EL/A) MKN93EL/A

524,00€
524,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, UWB (Ultra Wideband) |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P38 mm x D10,70 mm x A45 mm |
|---|---|
| Svars: | 38,80 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Displeja tips: | OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 352 Pikseļi x 430 pikseļi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 7 |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 7 GPS PRODUCT(RED) 45 mm alumīnijs ar sporta aproci (MKN93FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























