Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41 mm alumīnijs ar sporta aproci (MRY83QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta aproce
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 10
- Procesors: Apple S9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41 mm alumīnijs ar sporta aproci (MRY83QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE APPLE WATCH SERIES9 CELL 41MM (PROD)RED ALU RED SP BND M/L ( MRY83QF/A ) Viedais pulkstenis smartwatch

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm PRODUCT RED Aluminium Case with PRODUCT RED Sport Band - M/L (MRY83QF/A) PWAW-10729

526,30€
531,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 9, Smartwatch (red/red, aluminum, 41 mm, sports band, cellular) MRY83QF/A

588,70€
588,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P35 mm x D10,70 mm x A41 mm |
|---|---|
| Svars: | 32,10 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta aproce |
| Displeja tips: | OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 352 Pikseļi x 430 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 10 |
| Procesors: | Apple S9 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41 mm alumīnijs ar sporta aproci (MRY83QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























