Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Milanaise siksniņu (MX5T3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Titāna korpuss
- Milānas siksniņa
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 10
- Procesors: Apple S9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Milanaise siksniņu (MX5T3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,20€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium Case with Natural Titanium Milanese Loop - L MX5T3FD/A

848,64€
853,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X, MIL-STD 810H |
| Akumulatora darbības laiks: | 36 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P44 mm x D14,40 mm x A49 mm |
|---|---|
| Svars: | 61,40 g |
| Titāna korpuss |
| Milānas siksniņa |
| Displeja tips: | OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 410 Pikseļi x 502 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 10 |
| Procesors: | Apple S9 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Milanaise siksniņu (MX5T3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















