Ilustrācija var atšķirties
Arlo Q Plus
Ražotājs: Arlo
Ilustrācija var atšķirties
- Tīkla kamera
- Kameras tips: WLAN
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u)
- Kadru frekvence: 30 kadri/s
- Enerģija pa Ethernet (IEEE 802.3af): Jā
- Kustības sensors: Jā
Cenas vēsture
1M
Arlo Q Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Arlo
Populāri produkti

Eufy EufyCam 2C
no 243,70€

Eufy Floodlight Cam E340
no 157,65€

Reolink Lumus Series E430
no 38,00€

TP-Link Tapo C425
no 76,05€

Blink Outdoor 4. paaudze (1 kamera)
no 73,22€

Bosch Smart Home Eyes Außenkamera II
no 354,16€

Eufy SoloCam S40
no 52,54€

Blink Outdoor 4. Generation (2 Kameras)
no 123,41€

TP-Link Tapo C420
no 74,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kompatibler Netgear SFP28-25G-BX-U-40KM BlueOptics BO04Q27640D SFP28 Bidi Transceiver, LC-Simplex, 25GBASE-BX-U, Singlemode Fiber, TX1270nm/RX1330nm, 40KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP28-25G-BX-U-40KM-NG-BO)

189,02€
194,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kompatibler Netgear SFP28-25G-BX-D-40KM BlueOptics BO04Q33640D SFP28 Bidi Transceiver, LC-Simplex, 25GBASE-BX-D, Singlemode Fiber, TX1330nm/RX1270nm, 40KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP28-25G-BX-D-40KM-NG-BO)

189,02€
194,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Enerģija pa Ethernet (IEEE 802.3af): | Jā |
|---|---|
| Kustības sensors: | Jā |
| Tālummaiņas funkcija: | Jā |
| Nakts redzamība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD, Micro-SDHC, Micro-SDXC |
| Savienojumi: | Barošana caur Ethernet (PoE), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Strāvas padeve: | Power-over-Ethernet, Tīkls |
| Izmēri: | P70 mm x A113 mm x D71 mm |
|---|---|
| Svars: | 167,82 g |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
|---|---|
| Kadru frekvence: | 30 kadri/s |
| Kameras tips: | WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u) |
Cenas vēsture
1M
Arlo Q Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Arlo
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Armani Acqua Di Gio DeodorantArmani PulkstenisArmani Vīriešu PulksteņiArmatūra 10MmArmijas BiksesArmijas Stila BiksesAromatizētā kafijaasinsspiediena mērītājsAsrock B550 HDVASUS 4K monitorsCrane PlusComfortView PlusQ&Q Pulksteņi40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX PlusRadio Dab PlusSiltumnīca Garden PlusDelta Plus ZābakiGolf 2 Plus



















