Ilustrācija var atšķirties
Armani AR1909
Ražotājs: Armani
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Armani AR1909
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Armani
Populāri produkti

Armani AR1682
no 319,00€

Emporio Armani AR1925
no 136,13€

Tommy Hilfiger 1781943
no 95,90€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 405,00€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 192,94€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,49€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 110,98€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sieviešu rokas pulkstenis Armani (32 mm) (Ø 32 mm) S0320879

257,70€
257,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Emporio Armani, AR 1909

419,49€
419,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 28 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A10 mm |
| Svars: | 100 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Armani AR1909
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















