Ilustrācija var atšķirties
Tissot PR 100 Sport Chic Lady (T101.910.11.121.00)
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Tissot PR 100 Sport Chic Lady (T101.910.11.121.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 359,99€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.081.00)
no 364,50€

Tissot PRX 35 (T137.210.33.021.00)
no 399,99€

Tissot PR 100 (T150.210.11.041.00)
no 292,50€

Emporio Armani AR1925
no 97,00€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

avots: Eapavi LV
Skagen Hagen Lille (SKW3156)
no 122,95€

avots: Brandberry.eu
Bering 11022-334 komplekts
no 138,59€

Michael Kors Pyper MK4339
no 198,49€

Boccia 3189-02
no 147,89€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tissot PR 100 Sport Chic Lady T101.910.11.121.00 T101.910.11.121.00

373,50€
373,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sieviešu pulkstenis Tissot T101.910.11.121.00

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 36 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A9 mm |
| Svars: | 112 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Tissot PR 100 Sport Chic Lady (T101.910.11.121.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Tissot
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Titāna GredzeniTitāna GredzensTitāna Matu TaisnotājsTn 2420tofu cat litterTom ford cherryTommy Hilfiger ZeķesToro zāles pļāvējiTp-Link Bluetooth 5.0Tissot Sieviešu PulksteņiClementoni Crazy ChicDeodorant SportSennheiser SportBarcelona SportInternets 100/100Dell PR02X43NANO753PRRexona Men SportSennheiser CX Sport



















