Ilustrācija var atšķirties
Astell & Kern KANN
Ražotājs: Astell & Kern
Ilustrācija var atšķirties
- Atmiņas ietilpība: 64 GB
- Atskaņošanas formāti audio: MP3
- Displeja izmērs: (4)
- Izšķirtspēja: 480 Pikseļi x 800 pikseļi
- Krāsu displejs: Jā
- Skārienekrāns: Jā
- Savienojumi: 2,5 mm ligzda, 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio izeja (3,5 mm), USB-C, USB-Micro
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 15 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Astell & Kern KANN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Astell & Kern
Populāri produkti

Intenso Music Walker 16GB (3601470)
no 29,00€

Lenco Xemio 560
no 34,00€

Sony NW-WM1AM2
no 1 399,95€

Energy Sistem Energy Clip
no 44,40€

Lenco Podo-152 4GB
no 44,30€

Lenco Xemio-861
no 58,60€

Lenco Xemio 860
no 48,15€

SIG320 (128 MB)
no 79,99€

Cross Slim 2GB
no 28,81€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Astell&Kern Astell&Kern Kann Ultra 128GB Astro Gray | 8809954220678 | 8809954220678

1 465,35€
1 465,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Astell&Kern Astell&Kern Kann Ultra 128GB Astro Gray | 8809954220678 | 8809954220678

1 465,35€
1 465,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Astell&Kern Kann Ultra 128GB Astro Gray | 8809954220678 | 8809954220678

1 479,90€
1 479,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Astell&Kern Astell&Kern Kann Ultra 128GB Astro Gray 8809954220678

1 609,38€
1 609,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 64 GB |
| MP3 |
| Savienojumi: | 2,5 mm ligzda, 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio izeja (3,5 mm), USB-C, USB-Micro |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 15 h |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| Izmēri: | P71,20 mm x A115,80 mm x D25,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 278,70 g |
| Displeja izmērs: | (4) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Astell & Kern KANN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














