Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S26 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,93 cm (6,3")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2600
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S26 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 089,92€

Apple iPhone 17 256GB
no 842,34€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 200,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 623,22€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 307,62€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 587,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
195 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Samsung S26 DS 12/256GB Cobalt Violet SM-S942BZVGEUE | SM-S942BZVGEUE | 8806097827313

654,80€
654,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 5G 12/256GB Dual SIM Black | 43369572 | 8806097827481

656,10€
656,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Samsung Galaxy S26 S942 5G 12/256GB Blue | 8806097827634 | 8806097827634

659,30€
659,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 S942B 12GB 256 GB black | 8806097827481 | 8806097827481

659,30€
659,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4300 mAh Balts SM-S942BZWGEUE

661,64€
661,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 5G 256GB Black SM-S942B

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 5G 256GB Cobalt Violet SM-S942B

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZWGEUE

691,10€
691,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 SM-S942B 12/256GB Black SM-S942BZKGEUE

697,30€
697,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S26 5G 12/256GB White

699,95€
699,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZWGEUE

701,22€
708,22€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZWGEUE
704,79€
707,69€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
product Samsung S942 Galaxy S26 5G 12/256GB DS Sky Blue 8806097827610 (8806097827610) ( JOINEDIT87366776 ) Mobilais Telefons

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Samsung S942 Galaxy S26 5G 12/256GB DS Cobalt Violet 8806097827313 (8806097827313) ( JOINEDIT87366773 ) Mobilais Telefons

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Viedtālrunis 12GB / 256GB White | SM-S942BZWGEUE | 8806097827764

713,00€
719,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy S26 SM-S942B 12/256GB White SM-S942BZWGEUE

715,00€
715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Viedtālrunis 12GB / 256GB White (SM-S942BZWGEUE)

718,95€
718,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG|SM-S942BZWGEUE

720,65€
720,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG

725,31€
725,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Viedtālrunis 12GB / 256GB Cobalt Violet (SM-S942BZVGEUE)

726,95€
726,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S942 S26 12+256GB 6.3" 5G Cobalt Violet EU | 43369636 | 8806097827337

728,00€
734,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB WHITE SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZWGEUE

738,21€
738,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Viedtālrunis 12GB / 256GB White | SM-S942BZWGEUE | 8806097827764

752,68€
752,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S26 (S942) | Galaxy | Skye Blue | 6.3 " | Dynamic LTPO AMOLED 2X | 1080 x 2340 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) | Internal RAM 12 GB | 256 GB | Dual SIM | 5G | Main camera resolution 50+12+10 MP | Secondary camera resolution 12 MP | Android | 4300 mAh | 16 Galaxy S26 S942 256 Skye Blue

756,89€
756,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4300 mAh Blue | SM-S942BLBGEUE | 8806097827610 | TKOSA1SZA2042

767,59€
767,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB VIOLET SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZVGEUE

769,74€
769,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 12/256GB Cobalt Violet

778,00€
783,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Telefons SAMSUNG Galaxy S26 AI viedtālrunis 256 Go Zils

786,49€
786,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 12/256GB Sky Blue

787,00€
792,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| EPREL: | 2 523 577 |
| MPN: | SM-S942B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 200 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 51h 0min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 3.1 Gen 1, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 300 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P71,7 mm x A149,6 mm x D7,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 167 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Platleņķa objektīvs, F1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 10 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa objektīvs, F2.4 atvērums |
| Galvenā kamera 3: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Teleobjektīvs, F2.2 diafragma |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | F2.2 diafragma |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2600 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,8 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,93 cm (6,3") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 411 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S26 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung A54 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GB





































