Ilustrācija var atšķirties
ASUS P11C-M/4L
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: 1151
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 64,00 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, RS232 9-pin, USB 3.0, USB 3.1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: MicroATX
- Atmiņas takts frekvence: 2 600 MHz
- Grafikas čips: Aspeed AST2500
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Maximus Z890 Hero BTF
no 678,24€

ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
no 115,80€

MSI B760 Gaming Plus WiFi
no 120,82€

MSI MAG B760 Tomahawk WiFi
no 158,40€

GIGABYTE B760M H DDR4
no 77,42€

ASRock Z890 Pro-A RS WiFi White
no 194,69€

GIGABYTE B760M DS3H DDR4
no 86,21€

GIGABYTE B760M Gaming X DDR4
no 108,99€

MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
no 129,50€

MSI MAG Z790 Tomahawk WiFi
no 192,43€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHS-memory 8GB RAM Speicher passend für Asus P11C-M/4L DDR4 UDIMM ECC 2666MHz PC4-2666V-E (SP379159)

245,02€
250,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas takts frekvence: | 2 600 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64,00 GB |
| Grafikas čips: | Aspeed AST2500 |
|---|---|
| Grafikkartes atmiņa: | 32 MB |
| LAN mikroshēma: | Intel I210AT |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Formas faktors: | MicroATX |
|---|---|
| Izmēri: | P244,00 mm x D244,00 mm |
| Ligzda: | 1151 |
|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, RS232 9-pin, USB 3.0, USB 3.1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 2x |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express x8, 1x PCI-Express x16 |
| PCI saskarne: | 1x |
Populāri produkti




















