Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime N100I-D D4-CSM
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: SoC (System on Chip)
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 16 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI izeja, PS/2, Sērijveida, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: Mini-ITX
- DIMM skaits: 1
- Atmiņas takts frekvence: 3.200 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime N100I-D D4-CSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASRock N100DC-ITX
no 128,18€

Biostar A68N-2100
no 44,65€

Biostar J4125NHU
no 88,99€

ASRock N100M
no 120,64€

Supermicro A2SDI-H-TF
no 422,55€

Supermicro A2SDV-16C-TLN5F
no 894,83€

Supermicro A2SDV-8C-TLN5F
no 422,55€

GIGABYTE MB10-DS3
no 894,83€

ASRock D1541D4I-2L2T
no 894,83€

Supermicro A2SDI-12C-HLN4F
no 894,83€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS PRIME N100I-D D4-CSM | 90MB1F70-M0EAYC | 4711387262320

177,85€
177,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME N100I-D D4-CSM | 90MB1F70-M0EAYC | 4711387262320

184,60€
184,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus PRIME N100I-D D4-CSM 90MB1F70-M0EAYC

198,40€
198,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MB ASUS AMD AM5 PRIME N100I-D D4-CSM ( 90MB1F70 M0EAYC PRIME N100I-D D4-CSM ) pamatplate mātesplate 90MB1F70-M0EAYC

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| DIMM skaits: | 1 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 16 GB |
| LAN mikroshēma: | Realtek |
|---|---|
| LAN ātrums: | 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC887 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| Formas faktors: | Mini-ITX |
|---|---|
| Izmēri: | P100 mm x D72 mm |
| Ligzda: | SoC (System on Chip) |
|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI izeja, PS/2, Sērijveida, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express 3.0 x1 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime N100I-D D4-CSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























