Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime H370-A
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: 1151
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 64 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, 3,5 mm ligzdas savienojums, Austiņas, DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: ATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 2.666 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime H370-A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi
no 233,49€

MSI MEG Z890 Ace
no 615,50€

ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
no 115,80€

GIGABYTE B760M H DDR4
no 78,42€

MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
no 135,44€

GIGABYTE B760M Gaming Plus WiFi DDR4
no 105,20€

MSI MAG Z890 Tomahawk WiFi
no 280,45€

GIGABYTE B760M Gaming X DDR4
no 108,99€

MSI Pro B760M-P DDR4
no 85,20€

GIGABYTE B860M AORUS Elite WiFi6E ICE
no 164,40€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus PRIME H370-A

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.666 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| Iebūvētā grafiskā karte: | Jā |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC887 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P30,50 cm x D22,10 cm |
| Ligzda: | 1151 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, 3,5 mm ligzdas savienojums, Austiņas, DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 4x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime H370-A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















