Ilustrācija var atšķirties
ASUS Pro WS X570-ACE
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 128 GB
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), Austiņas, DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: ATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 2.933 MHz
Cenas vēsture
1M
ASUS Pro WS X570-ACE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS Prime A520M-K
no 49,17€

GIGABYTE B550M K
no 61,15€

GIGABYTE B550M Aorus Elite
no 81,20€

ASRock B550M-HDV
no 64,60€

MSI MPG B850I Edge TI WiFi
no 218,78€

MSI MPG X670E Carbon WiFi
no 316,52€

MSI MAG B650 Tomahawk WiFi
no 161,80€

GIGABYTE B550 Gaming X V2
no 79,70€

GIGABYTE B550I Aorus Pro AX
no 141,75€

ASRock X570D4U-2L2T/BCM
no 526,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHS-memory 16GB RAM Speicher passend für Asus Pro WS X570-ACE DDR4 UDIMM ECC 3200MHz PC4-25600-E (SP379565)

422,55€
427,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.933 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128 GB |
| Iebūvētā grafiskā karte: | Jā |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio kanāli: | 5.1 (Surround) |
| BIOS tips: | AMI |
|---|
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P30,50 cm x D24,40 cm |
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), Austiņas, DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 7x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s), U.2 |
Cenas vēsture
1M
ASUS Pro WS X570-ACE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















