Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Xbox Ally (2025) RC73YA-NH002W
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Z2 A
- Kodolu skaits: 4
- Procesora takts: 2,80 GHz
- Procesora takts Turbo: 3,80 GHz
- Atmiņas tips: DDR5
- Atmiņas lielums: 16 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Xbox Ally (2025) RC73YA-NH002W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 483,84€

Sony PlayStation 5 (PS5) Slim
no 505,40€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 730,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 193,15€

Valve Steam Deck OLED 1TB
no 879,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W 7" FHD Touch Ryzen Z2 A 16GB/512GB SSD Win11 weiß Handheld | 90NV00G1-M002H0 | 4711636195119

630,85€
630,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W 7" FHD Touch Ryzen Z2 A 16GB/512GB SSD Win11 white handheld | 90NV00G1-M002H0 | 4711636195119 | 1CE8-074

631,75€
631,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Konsola przenośna Asus ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W przenośna konsola do gier 17,8 cm (7'') 512 GB Ekran dotykowy Wi-Fi Biały | 90NV00G1-M002H0 | 4711636167277

664,65€
664,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W portable game console 17.8 cm (7) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White

670,32€
675,31€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W AMD Ryzen Trademark Z2 A Tragbare Spielkonsole 17 8 cm (7") weis 90NV00G1-M002H0 (4711636195119) ( JOINEDIT85148300 )

690,00€
690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Asus ROG Xbox Ally AMD Ryzen Z2 A spēļu konsole RC73YA-NH002W

703,40€
703,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W AMD Ryzen™ Z2 A Tragbare Spielkonsole 17,8 cm (7) weiß 90NV00G1-M002H0

703,66€
708,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Konsola przenona Asus ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W przenona konsola do gier 17,8 cm (7") 512 GB Ekran dotykowy Wi-Fi Biay 90NV00G1-M002H0

741,34€
741,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W portable game console 17.8 cm (7") 512 GB Touchscreen Wi-Fi White RC73YA-NH002W

755,00€
755,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W - Handheld-Spielkonsole RC73YA-NH002W (4711636117173) ( JOINEDIT87759561 )

770,00€
770,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH002W ASUS ROG Ally M.2 AMD Zen 2 AMD Ryzen Z2 A 2800 MHz 3 8 GHz 90NV00G1-M002H0 (4711636195119) ( JOINEDIT87759687 )

800,00€
800,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Z2 A |
| Kodolu skaits: | 4 |
| Procesora takts: | 2,80 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 3,80 GHz |
| Datu nesēji: | MicroSD atmiņas karte, microSDHC, microSDXC |
|---|
| Displeja izmērs: | 17,78 cm (7) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
| Grafika: | AMD Radeon |
|---|---|
| HDR: | Jā |
| Izmēri: | P290 mm x A121 mm x D27,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 670 g |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.2 Gen 2 |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Bluetooth: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11ax |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Xbox Ally (2025) RC73YA-NH002W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS TUF 144HzASUS TUF 165HzASUS TUF 240HzASUS TUF 280HzASUS TUF Gaming VG249QASUS TUF Gaming VG259QASUS TUF Gaming VG27AQ 27ASUS VA326HASUS VX279HAtlantic Vertigo SteatiteAsus Rog AllyHub ASUS ROGMonitor ASUS ROGAsus Rog StrixASUS ROG Strix monitorsASUS ROG 240HzASUS ROG 360HzMacBook Pro 20252025 3VXbox Stūre

























