Ilustrācija var atšķirties
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim diska versija Ghost of Yotei Gold Limited Edition komplekts
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,5 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Grafika: AMD Radeon RDNA 2
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 500,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 325,23€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 845,00€

Microsoft Xbox Series S (512GB)
no 366,47€

Nintendo Classic Mini NES
no 431,23€

Nintendo Switch (OLED modelis)
no 343,05€

Microsoft Xbox Series S (1TB)
no 439,87€

Microsoft Xbox Series X (1TB)
no 9,10€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sony PlayStation 5 Console - Ghost of Yotei Gold Limited Edition Bundle (model group - slim) | 711719599470 | 711719599470 | KSLSONPS50079

728,90€
728,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Console - Ghost of Yotei Gold Limited Edition Bundle (model group - slim) 711719599470 (711719599470) ( JOINEDIT88345043 )

780,00€
780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Console - Ghost of Yotei Gold Limited Edition Bundle (model group - slim) | 711719599470 | 711719599470 | KSLSONPS50079

781,27€
781,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Console - Ghost of Yotei Gold Limited Edition Bundle (model group - slim) E0158043D92B243A69B4340A037946683F17A429

812,47€
812,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Console - Ghost of Yotei Gold Limited Edition Bundle (model group - slim) 711719599470

831,90€
831,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,5 GHz |
| Komplekts sastāv no: | PS5 Slim, kontrolieris, pilnas versijas Ghost of Yotei bezmaksas koda kupons, HDMI kabelis, USB kabelis, 2 plastmasas statīva kājiņas |
|---|---|
| USK atļauja: | no 18 gadiem (nav jauniešu atļaujas) |
| Krāsa: | Balts, Zelts |
| Ieskaitot ASTRO's PLAYROOM (iepriekš instalēts) |
| Diskdzinis: | 4K UHD Blu-Ray |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
| Grafika: | AMD Radeon RDNA 2 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 230 MHz |
| 4K (UHD): | Jā |
| Izmēri: | P358 mm x A96 mm x D216 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,2 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
|---|---|
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Populāri produkti
























