Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Xbox Ally X (2025) RC73XA-NH011W
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: AI Z2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 2 GHz
- Procesora takts Turbo: 5 GHz
- Atmiņas tips: DDR5X
- Atmiņas lielums: 24 GB
Cenas vēsture
1M 3M
ASUS ROG Xbox Ally X (2025) RC73XA-NH011W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Xbox Ally (2025) RC73YA-NH002W
no 630,85€

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 62,00€

Sony PlayStation 5 (PS5) Slim
no 509,19€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 751,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 193,15€

Valve Steam Deck OLED 1TB
no 1 032,64€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portatīva spēļu konsole 17,8 cm (7") 1 TB skārienekrāns Wi-Fi Melna KSLASUPRZ0005

893,09€
893,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black

947,13€
947,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black | RC73XA-NH011W | 4711636159661 | KSLASUPRZ0005

952,40€
952,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Konsola przenośna Asus ROG Xbox Ally X AMD Ryzen Z2 Extreme / 7" IPS FHD / Windows 11 (RC73XA-NH011W) | RC73XA-NH011W | 4711636159661 | KSLASUPRZ0005

958,55€
958,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Konsola przenośna Asus ROG Xbox Ally X (RC73XA-NH011W) | RC73XA-NH011W | 4711636195102

997,25€
997,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Ally X RC73XA-NH011W Ryzen AI Z2 Extreme 7.0"FHD Touch 120Hz IPS-level 500nits Glossy 24GB LPDDR5X SSD1TB Radeon Graphics 80WHrs Win11 Black (Bez a - No Power Supply) | RC73XA-NH011W | 4711636195102

998,25€
998,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Ally X RC73XA-NH011W Ryzen AI Z2 Extreme 7.0FHD Touch 120Hz IPS-level 500nits Glossy 24GB LPDDR5X SSD1TB Radeon Graphics 80WHrs Win11 Black (Bez Zasilacza - No Power Supply)

1 007,67€
1 012,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Konsola przenośna Asus ROG Xbox Ally X (RC73XA-NH011W) | RC73XA-NH011W | 4711636195102

1 009,10€
1 009,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black | RC73XA-NH011W | 4711636159661 | KSLASUPRZ0005

1 012,97€
1 012,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black RC73XA-NH011W (4711636159661) ( JOINEDIT80002914 )

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black RC73XA-NH011W

1 035,50€
1 035,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black 904406388DE6BCF93133AF8D7FA4FE50DFE966E5

1 038,79€
1 038,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Konsola przenona Asus ROG Xbox Ally X (RC73XA-NH011W) RC73XA-NH011W

1 080,87€
1 080,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally RC73XA-NH011W 7 FHD Touch Ryzn AI Z2 Extreme 24GB/1TB SSD Win11 schwarz Handheld (90NV00H2-M00520)

1 101,66€
1 106,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W AMD Ryzen Trademark AI Z2 Extreme Tragbare Spielkonsole 17 8 cm (7") schwarz 90NV00H2-M00520 (4711636195102) ( JOINEDIT84576172 )

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Xbox Ally X RC73XA-NH011W portable game console 17.8 cm (7") 1 TB Touchscreen Wi-Fi Black

1 363,63€
1 366,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | AI Z2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 2 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 5 GHz |
| Datu nesēji: | MicroSD atmiņas karte, microSDHC, microSDXC |
|---|
| Displeja izmērs: | 17,78 cm (7) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
| Grafika: | AMD Radeon |
|---|---|
| HDR: | Jā |
| Izmēri: | P290 mm x A121 mm x D27,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 715 g |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Bluetooth: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11ax |
Cenas vēsture
1M 3M
ASUS ROG Xbox Ally X (2025) RC73XA-NH011W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS TUF 144HzASUS TUF 165HzASUS TUF 240HzASUS TUF 280HzASUS TUF Gaming VG249QASUS TUF Gaming VG259QASUS TUF Gaming VG27AQ 27ASUS VA27EASUS VX279Atkritumu Tvertne VirtuveiAsus Rog AllyHub ASUS ROGMonitor ASUS ROGAsus Rog StrixASUS ROG Strix monitorsASUS ROG 240HzASUS ROG 360HzXbox One X SpēlesMacBook Pro 20252025 3V





















