Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming A520M-Plus
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 128 GB
- Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: MicroATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 4.800 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming A520M-Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS Prime A520M-K
no 51,22€

MSI B550-A Pro
no 107,05€

GIGABYTE B550M K
no 71,82€

ASRock B550M-HDV
no 65,40€

GIGABYTE B550M Aorus Elite
no 81,55€

MSI MAG X870E Tomahawk WiFi
no 276,95€

MSI A520M-A Pro
no 49,70€

ASRock B650I Lightning WiFi
no 146,05€

MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi
no 226,80€

GIGABYTE B850 Eagle WIFI7 Ice
no 156,89€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus TUF GAMING A520M-PLUS Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A520, Micro ATX 90MB17F0-M0EAY0

81,40€
81,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus | TUF GAMING A520M-PLUS | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A520 | Micro ATX 90MB17F0-M0EAY0

94,56€
101,56€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Asus | TUF GAMING A520M-PLUS | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A520 | Micro ATX 343745

98,98€
98,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 4.800 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128 GB |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC887 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|
| Formas faktors: | MicroATX |
|---|---|
| Izmēri: | P24,40 cm x D24,40 cm |
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 5x |
| Saskarnes: | M.2 |
| PCI-Express saskarnes: | 2x PCI-Express 3.0 x1, 1x PCI-Express 3.0 x16 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming A520M-Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















