Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenBook S14 OLED UX5406SA-PV007W
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core Ultra 7
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Displeja izmērs: 35,56 cm (14)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
- Svars: 1,20 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenBook S14 OLED UX5406SA-PV007W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 923,70€

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 4 260,77€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 310,00€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 234,25€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 657,79€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG4DE)
no 1 764,65€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS Zenbook S14 OLED UX5406SA-PV007W - 14" 2 8k OLED Intel Core Ultra 7-258V 32GB RAM 1000GB SSD Windows 11 90NB14F2-M00JA0 (4711387738498) ( JOINEDIT64402683 ) Portatīvais dators

1 660,00€
1 660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Zenbook S14 OLED UX5406SA-PV007W - 14 2,8k OLED, Intel Core Ultra 7-258V, 32GB RAM, 1000GB SSD, Windows 11 90NB14F2-M00JA0

1 857,99€
1 862,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 27 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P310,30 mm x A12,90 mm x D214,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 8.533 MHz |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora modeļa numurs: | 258V |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 2,20 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,80 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| OLED displejs: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 35,56 cm (14) |
| Izšķirtspēja: | 2.880 Pikseļi x 1.800 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, USB-A |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenBook S14 OLED UX5406SA-PV007W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Asus zenfone 10ASUS Zenscreen GoASUS ZenScreen MB166CASUS ZenScreen TouchAT-AT LEGO ZVAIGŽŅU KARUAtkaļķošanas līdzeklis kafijas automātiemAtmiņas Karte TelefonamAtsperu SavilcējiAsus Zenbook 14 OledAsus Zenbook 14ASUS Zenscreen OLEDAsus PlanšetdatoriASUS ELMBASUS RadeonASUS DesignoASUS VGASUS ZenscreenASUS Modemi























