Ilustrācija var atšķirties
Behringer NX4-6000
Ražotājs: Behringer
Ilustrācija var atšķirties
- Pastiprinātājs
- Pastiprinātāja tips: PA pastiprinātājs
- Maks. izejas jauda uz kanālu: 750 W
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 6.000 W
- Nominālā slodze: kopā 3.000 W
- Kanālu skaits: 4
- Savienojumi: 6,3 mm ligzdas savienojums, speakON, XLR
- Piemērots montāžai statīvā: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Behringer NX4-6000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Behringer
Populāri produkti

Behringer NX6000D
no 460,00€

Pro-Ject Head Box E
no 130,00€

Bugera V22 Infinium
no 540,00€

Bugera BXD15A
no 471,49€

Marshall MG15GR
no 177,00€

Blackstar Fly 3
no 48,46€

Dynacord SL 1200
no 876,40€

Boss Katana-50 Gen 3
no 350,00€

Marshall DSL20HR
no 510,00€

Marshall MG10G
no 115,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Behringer NX4-6000 Wzmacniacz mocy 4-kanalowy ( 000 CHU01 00010 ) 000-CHU01-00010

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Behringer NX4-6000 Wzmacniacz mocy 4-kanałowy | 000-CHU01-00010 | 4033653090322 | WLONONWCRCPWI

498,06€
498,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 6,10 kg |
|---|
| Pastiprinātāja tips: | PA pastiprinātājs |
|---|---|
| Maks. izejas jauda uz kanālu: | 750 W |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 6.000 W |
| Nominālā slodze: | kopā 3.000 W |
| Kanālu skaits: | 4 |
| Savienojumi: | 6,3 mm ligzdas savienojums, speakON, XLR |
| Piemērots montāžai statīvā: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Behringer NX4-6000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















