Monacor PA-312
Ražotājs: Monacor
- Pastiprinātājs
- Maks. izejas jauda uz kanālu: 160 W
- Kanālu skaits: 1
- Iebūvēti skaļruņi: Nē
- Pārraides diapazons: 50 Hz - 16 000 Hz
- Savienojumi: XLR
- Piemērots montāžai statīvā: Jā
- Augstuma vienība: 2 HE
Ražotājs:
Monacor
Populāri produkti

Pro-Ject Head Box E
no 130,00€

Bugera V22 Infinium
no 515,00€

Bugera BXD15A
no 405,00€

Behringer P1
no 59,74€

Behringer NX6000D
no 450,00€

Marshall MG15GR
no 177,00€

Blackstar Fly 3
no 105,00€

Dynacord SL 1200
no 876,40€

Marshall DSL20HR
no 510,00€

Behringer A800
no 179,49€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monacor Wzmacniacz miksujący PA, mono | PA-312 | 4007754227611

451,90€
451,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monacor Wzmacniacz miksujący PA, mono | PA-312 | 4007754227611

452,35€
452,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monacor mono PA mikserpastiprinātājs | PA-312 | 4007754227611

461,30€
461,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monacor Wzmacniacz miksujcy PA, mono PA-312

514,60€
514,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P430 mm x A88 mm x D335 mm |
|---|---|
| Svars: | 7,8 kg |
| Maks. izejas jauda uz kanālu: | 160 W |
|---|---|
| Kanālu skaits: | 1 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Nē |
| Pārraides diapazons: | 50 Hz - 16 000 Hz |
| Savienojumi: | XLR |
| Piemērots montāžai statīvā: | Jā |
| Augstuma vienība: | 2 HE |
Populāri produkti


















