Ilustrācija var atšķirties
Boccia 3255-04
Ražotājs: Boccia
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Titāns
- Pulksteņa aizdare: Dubultā saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Titāns
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Boccia 3255-04
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Boccia
Populāri produkti

Boccia 3189-02
no 147,89€

Emporio Armani AR1925
no 136,72€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,32€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 359,99€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 184,48€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,49€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,46€

Fossil Raquel ES5221
no 163,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Boccia 3255-04 dāmas pulkstenis Titāns 32mm 5atm

174,49€
174,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
|---|---|
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 32 mm |
|---|---|
| Svars: | 50 g |
| Materiāls Aproce: | Titāns |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Titāns |
| Pulksteņa aizdare: | Dubultā saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Boccia 3255-04
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















