Ilustrācija var atšķirties
Michael Kors MK6110
Ražotājs: Michael Kors
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK6110
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Michael Kors
Populāri produkti

Michael Kors Pyper MK4339
no 192,94€

Emporio Armani AR1925
no 136,39€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,08€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 359,99€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,39€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,18€

Fossil Raquel ES5221
no 163,29€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pulkstenis MICHAEL KORS sieviešu MK6110 (33MM) | MK6110 | 4053858370869

145,90€
145,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pulkstenis sievietēm Michael Kors MK6110

331,36€
331,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu, 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 33 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A10 mm |
| Svars: | 90 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK6110
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















