Ilustrācija var atšķirties
Bosch BWD41720
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 1 700 W
- Šķidruma savākšanas tilpums: 5 l
- Strāvas padeve: Tīkls
- Papildu sprauslas: Mēbeļu ota, Mēbeļu uzgalis, Parketa birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbosprausla
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Skaņas spiediens: 85 dB
- Darbības rādiuss: 9 m
- Riteņi integrēti: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch BWD41720
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch BCS71HYG1
no 343,55€

Tineco Floor One S7 Pro
no 600,00€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 447,55€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 565,00€

Dyson WashG1
no 363,08€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 448,85€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BWD41720 putekļu sūcējs

220,99€
220,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Bosch BWD41720

228,00€
228,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BWD41720 ( BWD41720 4242005162017 NAD071 510000006 ) Putekļu sūcējs

235,00€
235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P49 cm x A36 cm x D35 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,7 kg |
| Jauda: | 1 700 W |
|---|---|
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 5 l |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Skaņas spiediens: | 85 dB |
| Papildu sprauslas: | Mēbeļu ota, Mēbeļu uzgalis, Parketa birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbosprausla |
| Darbības rādiuss: | 9 m |
| Riteņi integrēti: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch BWD41720
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch Gbh 18V-21Bosch Indukcijas VirsmaBosch Unlimited 8Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















