Ilustrācija var atšķirties
Bosch MUM9B34S27
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.400 W
- Bļodas ietilpība: 5,50 l
- Maks. mīklas apstrāde: 3,50 kg
- Ātruma līmeņi: 7
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Standarta piederumi: Bļoda, Gaļas maļamās mašīnas uzgalis, Mīklas āķis, Miksera uzgalis, Putotājs, Putotājs, Špakteļlāpstiņa, Vāks ar uzpildes atveri
- Materiāls: Alumīnija liešana, Metāls, Silikons
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch MUM9B34S27
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 397,55€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 258,38€

avots: 220.lv
KitchenAid 5KSM55SXXECU
no 849,00€

KitchenAid 5KSM125EAC
no 399,55€

Wilfa Probaker KM1GY-70
no 547,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch MUM9B34S27 virtuves kombains

435,99€
435,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P39,50 cm x A31,70 cm x D22,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 13,20 kg |
| Bļodas ietilpība: | 5,50 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 3,50 kg |
| Materiāls: | Alumīnija liešana, Metāls, Silikons |
|---|
| Standarta piederumi: | Bļoda, Gaļas maļamās mašīnas uzgalis, Mīklas āķis, Miksera uzgalis, Putotājs, Putotājs, Špakteļlāpstiņa, Vāks ar uzpildes atveri |
|---|
| Jauda: | 1.400 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 7 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch MUM9B34S27
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Pfs 3000-2Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch TriecienurbjmašīnaBose Bezvadu AustiņasBrieža CepetisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















