Ilustrācija var atšķirties
Bosch Hausgeräte Serie 6 MAFS2671B
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Karstā gaisa fritieris
- Jauda: 1.800 W
- Tvertnes ietilpība litros: 7,20 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Programmas: 8x
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Hausgeräte Serie 6 MAFS2671B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 MAF671B0
no 151,67€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 121,85€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,50€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 252,75€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€

Ninja Foodi Dual Zone AF300EU
no 132,30€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 MAFS2671B fryer Single 7.2 L Stand-alone 1800 W Hot air fryer Black | MAFS2671B | 4242005535651 | AGDBOSFRY0002

104,55€
104,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 MAFS2671B karstā gaisa fritieris vienvietīgs 7.2 L brīvi stāvošs 1800 W Black | MAFS2671B | 4242005535651 | AGDBOSFRY0002

108,00€
108,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 MAFS2671B fryer Single 7.2 L Stand-alone 1800 W Hot air fryer Black | MAFS2671B | 4242005535651 | AGDBOSFRY0002

117,26€
117,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 MAFS2671B fryer Single 7.2 L Stand-alone 1800 W Hot air fryer Black 3E945B22CB5371C11FD8567302182397E7681954

121,22€
121,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 MAFS2671B fryer Single 7.2 L Stand-alone 1800 W Hot air fryer Black MAFS2671B

123,30€
123,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Frytkownica beztluszczowa Bosch Air fryer frytkownica Bosch MAFS2671B 1800W 7 2l 15868426 (4242005535651) ( JOINEDIT89032461 ) Fritēšanas iekārta

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch MAFS2671B kuumaõhufritüür 7,2 l ART#1466349

163,30€
163,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmas: | 8x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Temperatūras izvēle: | 40°C - 200°C |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P30,90 cm x A31,40 cm x D38,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,90 kg |
| Tvertnes ietilpība litros: | 7,20 l |
|---|
| Jauda: | 1.800 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skata logs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Hausgeräte Serie 6 MAFS2671B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Pfs 3000-2Bosch Tvaika NosūcējiBraun Silk Expert Pro 5Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




























