Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 BKS611MTB
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Mini-turbosprausla
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 18 V
- Akumulatora darbības laiks: 30 min
- Uzlādes laiks: 4 h
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 BKS611MTB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch series 6 BKS611MTB stick vacuum cleaner ( BKS611MTB ) Putekļu sūcējs

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 BKS611MTB Stabstaubsauger/Elektrischer Besen Schwarz - Weiß (BKS611MTB)

363,53€
368,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P20 cm x A122 cm x D26,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,10 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Akumulatora darbības laiks: | 30 min |
| Uzlādes laiks: | 4 h |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Mini-turbosprausla |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 BKS611MTB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















