Ilustrācija var atšķirties
Bosch Styline TKA8013
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.160 W
- Tilpums litros: 1,25 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Stikla kanna
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Styline TKA8013
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TKA8A053
no 97,77€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 310,00€

Moccamaster KBG Select
no 235,57€

Krups KM6008
no 58,73€

Braun PurShine KF 1500
no 30,00€

Severin KA 4817
no 38,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€

Krups F 309 08
no 33,00€

Braun KF47/1 Aromaster
no 46,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Filter Coffee Maker TKA8013 1160 W 10/15 cups 1.25 l Dual Heating System ( TKA8013 9098928 ) Kafijas automāts

71,00€
71,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TKA8013 / 22913955

85,00€
85,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TKA8013

94,00€
94,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
|---|---|
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P260 mm x A355 mm x D250 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,61 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Stikla kanna |
| Jauda: | 1.160 W |
| Tilpums litros: | 1,25 l |
| Ietilpība tasītēs: | 15 tasīte(s) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Styline TKA8013
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas ŽāvētājsBras LingerieBritu kaķiBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























