Ilustrācija var atšķirties
Bosch TWK8612P
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tējkanna
- Jauda: 2.400 W
- Ūdens tvertne: 1,50 l
- Ūdens līmeņa indikators: Jā
- Temperatūra regulējama: Jā
- Kontrollspuldze: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Kaļķu filtrs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TWK8612P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Styline TWK8613P
no 61,89€

WMF Küchenminis ūdens vārītājs 0,8 l
no 67,68€

Makita DKT360Z
no 82,00€

WMF Lono stikla tējkanna 1,7 l
no 102,20€

Rommelsbacher WK 3000
no 60,10€

Philips Avance Collection HD9359
no 65,84€

WMF Stelio ūdens vārītājs 1,2 l
no 40,05€

WMF Stelio ūdens vārītājs 1,7 l
no 44,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch TWK8612P / 213998577

84,00€
84,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P17,50 cm x A26,30 cm x D21 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,80 kg |
| Ūdens tvertne: | 1,50 l |
|---|
| Jauda: | 2.400 W |
|---|
| Temperatūra regulējama: | Jā |
|---|---|
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Kaļķu filtrs: | Jā |
| Aizsardzība pret sauso darbību: | Jā |
| Kannas veids: | Nerūsējošā tērauda kanna |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TWK8612P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Universalchain 18Bosch Unlimited 8Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Virtuves KombainsBox PokerBraun Silk Expert Pro 5Brother Tn-2420Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















