Bosch AdvancedRotak 36-850 (06008B9805)
Ražotājs: Bosch
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Aizmugurējā izmešana, Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 46 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 850 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 80 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 7
- Akumulatora kapacitāte: 6 Ah
- Uzlādes laiks: 185 min
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AdvancedRotak 36-850 (06008B9805)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DLM330Z
no 153,99€

Einhell GE-CM 18/30 Li-Solo (3413157)
no 110,00€

Makita DLM382Z
no 211,50€

Makita DLM432Z
no 242,96€

Einhell GE-CM 36/43 Li M (3413246)
no 270,59€

Makita DLM481Z
no 516,97€

Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130)
no 333,20€

Einhell GP-CM 36/450 (3413292)
no 365,00€

Makita DLM462Z
no 738,88€

Makita DLM432PT2
no 419,97€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch AdvancedRotak 36-850 Akumulatora zāliena pļāvējs 06008B9805

770,50€
770,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch dārza zāliena mauriņa pļāvējs ROTAK AdvancedRotak 36-850 (6.0Ah akum.), 06008B9805

866,77€
866,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 6 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 185 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Nominālais spriegums: | 36 V |
| Līmeņa indikators: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas maiss: | 50 l |
| Aizmugurējā izmešana, Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 46 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 80 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 7 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 850 m² |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AdvancedRotak 36-850 (06008B9805)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Advancedshear 18Bosch Akumulatora UrbjmašīnaBosch akumulatora zāles pļāvējsBosch Akumulatora ZāģisBosch Akumulatora Ķēdes ZāģisBosch Akumulatori 12VBosch Apkures KatliBosch Easycut 12Bosch Gks 190Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















