Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 17e 256GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 26
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,50 cm (6,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A19
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
Cenas vēsture
1M
Apple iPhone 17e 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 539,90€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 399,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 280,00€

Samsung Galaxy S24 256GB
no 460,00€
198 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB BLACK MHRV4

638,87€
638,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB SOFT PINK MHRX4

638,87€
638,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17E US ESIM 256GB White 1774422

657,20€
657,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17E US ESIM 256GB Soft Pink 1774424

657,20€
657,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17e 256GB Pink 6.1" iOS | 195951030975

666,75€
666,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB BLACK MHRV4 APPLE MHRV4SX/A

668,66€
668,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB SOFT PINK MHRX4 APPLE MHRX4SX/A

668,66€
668,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17e 256GB White EU MHRW4 MHRW4SXA

670,04€
670,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17e 256GB Soft Pink EU MHRX4 MHRX4SXA

670,04€
670,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 17e 5G 8/256GB White (MHRW4SX/A) | MHRW4SXAOPENBOX | 195951030746

672,45€
672,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple (MHRW4SX/A) | MHRW4SXAOPENBOX | 195951030746

672,45€
672,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17E US ESIM 256GB Black

674,00€
679,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Apple iPhone 17E US ESIM 256GB Soft Pink

674,00€
679,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Apple iPhone 17e 5G 256GB Soft Pink | MHRX4ZDA | 195951030975

676,65€
676,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Apple iPhone 17E US ESIM 256GB White

698,00€
698,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Apple iPhone 17E US ESIM 256GB Black

698,00€
698,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 17E US ESIM 256GB Soft Pink | 195951041179 | 195951041179

705,00€
711,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Viedtālrunis Apple iPhone 17E US ESIM 256GB White | 195951041162 | 195951041162

705,00€
711,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB BLACK MHRV4 APPLE MHRV4SX/A

708,66€
715,66€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB WHITE MHRW4 APPLE MHRW4SX/A

708,66€
715,66€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
APPLE MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB BLACK MHRV4 APPLE MHRV4SX/A
712,25€
715,15€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
APPLE MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB WHITE MHRW4 APPLE MHRW4SX/A
712,25€
715,15€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB WHITE MHRW4 APPLE MHRW4SX/A

716,92€
719,92€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB SOFT PINK MHRX4 APPLE MHRX4SX/A

716,92€
719,92€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Smartfon Apple iPhone 17e 5G 8/256GB Biały (MHRW4) | MHRW4 | 0195951030784

717,75€
717,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 17e 5G 8/256GB Różowy (MHRX4) | MHRX4 | 0195951030975

717,75€
717,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB SOFT PINK MHRX4 APPLE

718,00€
718,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB WHITE MHRW4 APPLE

718,00€
718,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17e 256GB White SmartPhone MHRW4HX/A

718,20€
718,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17e 256GB Soft Pink SmartPhone MHRX4HX/A

718,20€
718,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| sejas skeneris | |
| MPN: | A3634 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 45 stundas 0 minūtes | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P71,50 mm x A146,70 mm x D7,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 170 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Fusion, 26 mm, f/1,6 diafragma |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | TrueDepth, f/1.9 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Apple iOS 26 |
| Procesors: | Apple A19 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,50 cm (6,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.170 Pikseļi x 2.532 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M
Apple iPhone 17e 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaIphone 15 pro 256gbApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GB


































