Bosch AXT25TC (0600803300)
Ražotājs: Bosch
- Smalcinātājs
- Jauda: 2.500 W
- Savākšanas maiss: 53 l
- Griešanas mehānisma tips: Veltņu pļaujmašīna
- Griešanas jauda: 45 mm
- Materiāla caurplūde: 230 kg/h
- Skaņas spiediens: 92 dB
- Griezes moments: 650 Nm
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AXT25TC (0600803300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Einhell GC-RS 60 CB (3430635)
no 235,00€

Zipper ZI-HAEK4100
no 795,00€

Makita UD2500
no 285,00€

Einhell GC-KS 2540 CB (3430400)
no 165,00€

AL-KO Easy Crush MH 2810
no 263,88€

Einhell REDAXXO 36/25 (3430710)
no 210,00€

AL-KO Easy Crush LH 2810
no 289,98€

Zipper ZI-HAEK4000
no 415,00€

Einhell GC-KS 2540 (3430330)
no 127,99€

Scheppach GS 60
no 239,58€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch AXT 25TC Zaru smalcinātāj 0600803300

600,40€
600,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2.500 W |
|---|---|
| Savākšanas maiss: | 53 l |
| Griešanas mehānisma tips: | Veltņu pļaujmašīna |
| Griešanas jauda: | 45 mm |
| Materiāla caurplūde: | 230 kg/h |
| Skaņas spiediens: | 92 dB |
| Griezes moments: | 650 Nm |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Automātiska pašievilkšana: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas grozs: | Jā |
| Svars: | 30,50 kg |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AXT25TC (0600803300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Battery 18VBosch BoileriBosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch GbaBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Universalchain 18Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic










