Bosch EasyDrill 1200 (06039D3007)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora urbjmašīna
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1.500 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 18 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20
- Maks. triecienu skaits: 22.500 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 1200 (06039D3007)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Skrūvgriezis ar akum. Easydrill 1200 12V 2x1.5Ah ar akses.

92,99€
92,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyDrill 1200 12 V 2 x akumulator 1.5 Ah (06039D3007) 0.603.9D3.007

98,53€
98,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch EasyDrill 1200 12V 1.5Ah (06039D3007)

98,98€
98,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Easydrill 1200 (2x1,5 Ah) Akumulatora skrūvgriezis 06039D3007

100,10€
100,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 1200 2x1.5Ah Urbjmašīna 06039D3007

103,10€
103,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless drill EasyDrill 1200 + bit and drill set (green/black 2x Li-ion battery 1.5Ah case) ( 06039D3007 0 603 9D3 007 0.603.9D3.007 4053423224863 )

105,00€
105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Easydrill 1200 (2x1,5) Akum. skrūvgriezis Bosch (06039D3007) | 06039D3007 | 4053423224863

106,20€
106,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 1200 2x1,5Ah 06039D3007

109,89€
109,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 1200 - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 30 N·m - 2 Akkus, Ladegerät enthalten - 12 V 06039D3007

121,44€
126,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora skrūvgriezis Easydrill 1200, 12V, 2x1.5Ah 06039D3007 BOSCH (06039D3007)

146,70€
146,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 20 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 8 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1.500 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 18 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 |
| Maks. triecienu skaits: | 22.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 1200 (06039D3007)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch FleksisBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch KombainsBosch Veļas ŽāvētājsAMD 1200Ryzen 3 1200R3 1200i7 1200AMD Ryzen 1200Tplink Ac1200Intel Xeon LGA 1200Monitor 1920x1200DDR4 1200 MHzAMD Ryzen 5 1200





























