Ilustrācija var atšķirties
Makita HP333DSAW
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1 700 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 14 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 18+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Sitienu skaits min.: 6 750 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita HP333DSAW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Einhell IMPAXXO 18/400 (4510070)
no 123,80€

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Einhell TH-CD 12-2 Li (4513660)
no 42,85€

Einhell TE-SD 3,6/1 Li (4513501)
no 31,60€

Festool CXS 12 2,5-Set (576865)
no 384,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita HP333DSAW power screwdriver/impact driver 1700 RPM

128,04€
133,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 1,3 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 21 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,8 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1 700 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 14 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 18+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Sitienu skaits min.: | 6 750 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 25 500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita HP333DSAW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























