Bosch EasyDrill 18 V (06039D8003)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 430 apgr./min - 1.630 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments cietā: 38 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
- Uzlādes laiks: 1 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 18 V (06039D8003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch EasyDrill 18V-38; 18 V; 1x2,0 Ah akum. 06039D8003

71,10€
71,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Bosch Easydrill 18V-38 18 V 1 x akumulator 2 Ah (06039D8003) 06039D8003

79,18€
79,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 1 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P26,10 cm x A9,25 cm x D29,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Apgriezienu skaits: | 430 apgr./min - 1.630 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments cietā: | 38 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 18 V (06039D8003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch FleksisBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch KombainsBosch Veļas ŽāvētājsBosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch 2.5 Ah 18V






















