Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 430 apgr./min - 1.630 apgr./min
- Griezes moments: 40 Nm
- Mīksts griezes moments: 23 Nm
- Griezes moments cietā: 32 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch Easy Drill 18V-40 Bez Akumulatora Un Lādētāja, 18V (06039D8000)

54,98€
54,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch cordless drill EasyDrill 18V-40 (green/ black, without battery an Urbjmašīna 06039D8000

55,52€
55,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless drill EasyDrill 18V-40 (green/black without battery and charger) ( 06039D8000 0.603.9D8.000 )

57,00€
57,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless drill EasyDrill 18V-40 (green/black, without battery and charger) 06039D8000

57,90€
57,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 18V-40 Akku-Bohrschrauber 06039D8000

61,04€
61,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Bosch EasyDrill 18V-40 18 V (06039D8000) 0.603.9D8.000

61,47€
61,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Easydrill 18V-40 solo Akum.skrūvgriezis Bosch (06039D8000) | 06039D8000 | 4053423230628

61,81€
61,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Home and Garden EasyDrill 18V-40 06039D8000 Akku-Bohrmaschine, Akku-Bohrschrauber, Akku-Schrauber 18 V 2.0 Ah Li-Ion ohne Akku, ohne Ladegerät (06039D8000)

62,66€
67,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Urbjmašīna - Bosch - EasyDrill 18V-40 - Bez akumulatora - 13 mm chuck - 2 ātrumi

72,00€
72,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna 18V (bez akumulatora un lādētāja) Easy Drill 18V-40 06039D8000 BOSCH (06039D8000)

78,31€
78,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 430 apgr./min - 1.630 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 40 Nm |
| Mīksts griezes moments: | 23 Nm |
| Griezes moments cietā: | 32 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch Veļas ŽāvētājsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




























