Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8005)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora urbjmašīna
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 430 apgr./min - 1.630 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 40 Nm
- Mīksts griezes moments: 23 Nm
- Griezes moments cietā: 32 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch EasyDrill Akumulatora Urbjmašīna - skrūvgriezis 18V-40 18V 2x2.0Ah akum. BO06039D8005

86,90€
86,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis EasyDrill 18V-40, (2x2.0Ah), 0-430 / 1.630 min.-1

89,12€
89,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Skrūvgriezis ar akum. EasyDrill 18V-40 2x2Ah koferī

92,99€
92,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Cordless Drill Driver EasyDrill 18V-40, 2 x 2.0 Ah | 06039D8005 | 4053423232561

94,20€
94,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8005) Urbjmašīna 06039D8005

95,87€
95,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 18V-40 2x2.0Ah 06039D8005

95,93€
95,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Urbjmašīna Bosch Easy Drill 18V-40 2x2Ah, 18V (06039D8005)

98,98€
98,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Easydrill 18V-40 Akku-Bohrschrauber inkl. 2x 2.0Ah Akku Ladegerät Koffer ( 06039D8005 0 603 9D8 005 0.603.9D8.005 4053423232561 BO06039D8005 )

100,00€
100,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch EasyDrill 18V-40 18 V 2 x akumulators 2 Ah (06039D8005) | 0.603.9D8.005 | 4053423232561

101,25€
101,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EasyDrill 18V-40 (2x2Ah) Akum.skrūvgriezis Bosch Akumulatora divu ātrumu urbjmašīna-skrūvgriezis (06039D8005) | 06039D8005 | 4053423232561

102,81€
102,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8005) Urbjmašīna

103,10€
103,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyDrill 18V-40 - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 40 N·m - 2 Akkus, Ladegerät enthalten - 18 V 06039D8005

103,72€
108,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
BOSCH Bezvadu urbju skrūvgriezis EasyDrill 18V-40, 2 x 2.0 Ah

104,38€
104,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyDrill 18V-40 18 V 2 x akumulator 2 Ah (06039D8005) 0.603.9D8.005

105,94€
105,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Cordless Drill Driver EasyDrill 18V-40 06039D8005

117,41€
119,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Akumulatora urbjmašīna 18V (2x2.0Ah) Easy Drill 18V-40 06039D8005 BOSCH (06039D8005)

135,39€
135,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 1,30 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 430 apgr./min - 1.630 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 40 Nm |
| Mīksts griezes moments: | 23 Nm |
| Griezes moments cietā: | 32 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch Veļas ŽāvētājsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



































