Bosch EasyHedgeCut 18-45 Li (0600849H02)
Ražotājs: Bosch
- Dzīvžoga šķēres
- Griešanas garums: 45 cm
- Nažu attālums: 15 mm
- Gājienu skaits tukšgaitā: 2.400 1/min
- Griešanas ilgums: 85 min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Darbības troksnis: 62 dB
- Naža garums: 45 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyHedgeCut 18-45 Li (0600849H02)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DUN461WZ
no 141,98€

Einhell GE-CH 18/60 Li (4326431)
no 141,76€

Einhell Arcurra (3410920)
no 76,20€

Makita DUH523RF
no 205,00€

Einhell GC-HH 5056 (3403870)
no 86,65€

Makita DUH507Z
no 96,50€

Metabo HS8755 (608755000)
no 266,98€

Einhell GC-EH 6055/1
no 64,70€

Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (3410960)
no 141,70€

Gardena ComfortCut 50/18V P4A (14730-20)
no 145,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch EasyHedgeCut 18-45 akumulatoru dzīvžogu šķēres 0600849H02

77,00€
77,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyHedgeCut 18-45 Cordless Hedgecutter ( 0600849H02 0 600 849 H02 4059952574967 )

82,00€
82,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Akku-Heckenschere Easy HedgeCut 18-45 (grün/Black, Li-Ionen Akku 2,0Ah, POWER FOR ALL ALLIANCE) | 0600849H02 | 4059952574967

82,25€
82,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. gyvatvorių žirklės Bosch Universal HedgeCut 18V-45, 0600849H02 | 0600849H02 | 4059952574967

88,10€
88,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Dzīvžoga Šķēres Bosch Easyhedgecut 18-45 18V 2Ah (0600849H02)

91,98€
91,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Easy HedgeCut 18-45 (0600849H02) Dzīvžoga šķēres

92,62€
92,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Easy HedgeCut 18-45 (0600849H02) Dzīvžoga šķēres 0600849H02

94,99€
94,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EasyHedgeCut 18-45 (1x2Ah) Akum. dzīvžoga šķēres Bosch (0600849H02) | 0600849H02 | 4059952574967

98,87€
98,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyHedgeCut 18-45 Cordless Hedgecutter 0600849H02

102,79€
102,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyHedgeCut 18-45 - Heckenschere - schnurlos 2 Ah Ladegerät enthalten - 2400 spm - 45cm - Zahnteilung: 15 mm - 2,3 kg (0600849H02)

106,31€
111,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dzīvžogu škēres EasyHedgeCut 18-45 0600849H02 BOSCH (0600849H02)

119,80€
119,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Dzīv. šķēres EasyHedgeCut 18-45+ lapu pūtējs ALB 18 LI BOSCH 0600849H02, 06008A0302

149,00€
149,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Uzlādes laiks: | 2 h |
| Akumulatora indikators: | Nē |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Griešanas garums: | 45 cm |
|---|---|
| Nažu attālums: | 15 mm |
| Gājienu skaits tukšgaitā: | 2.400 1/min |
| Griešanas ilgums: | 85 min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Darbības troksnis: | 62 dB |
| Drošības slēdzis: | Jā |
|---|---|
| Aizsargs: | Jā |
| Pretbloķēšanas sistēma: | Jā |
| Uzlādes kontroles indikators: | Jā |
| Izmēri: | A18 mm x P15,30 mm x D87,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,30 kg |
| Naža garums: | 45 cm |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyHedgeCut 18-45 Li (0600849H02)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch FleksisBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 25Bosch Gaļas Maļamā MašīnaBosch GludeklisBosch KrūmgriezisBosch Virtuves KombainsBosch Easyhedgecut 18-45Li Ion 26650li ion 18650Li Ion Aa21700 Li Ionli ion battery 18650Ge-Ct 18 LiLi Ion 20VOlympus Li 42B9V Li Ion






























