Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8102)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 440 apgr./min - 1.450 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 18 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8102)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienurbjmašīna Bosch EasyImpact18V-40 2x1.5Ah, 18V (06039D8102)

98,98€
98,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EasyImpact18V-40,2x1,5Ah Akum.triecienurbjmašīna Bosch 06039D8102 06039D8102

100,10€
100,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienurbis Bosch EasyImpact1 8V-40, 18 V, ar akumulatoriem un lādētāju

102,81€
102,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8102) Urbjmašīna 06039D8102

102,99€
102,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EasyImpact 18V-40, 2x1,5Ah Akum.triecienurbjmašīna Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna (06039D8102) | 06039D8102 | 4053423230727

106,20€
106,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Bosch EasyImpact 18V-40 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah (06039D8102) 06039D8102

109,89€
109,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8102) Urbjmašīna

112,90€
112,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna 18V (2x1.5Ah) EasyImpact 18V-40 06039D8102 BOSCH (06039D8102)

146,70€
146,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|
| Svars: | 1,90 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 440 apgr./min - 1.450 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 18 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8102)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 25Bosch Gaļas Maļamā MašīnaBosch KrūmgriezisBosch Virtuves KombainsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



























