Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8107)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 1.630 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 36 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 24.450 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8107)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8107) Urbjmašīna 06039D8107

88,05€
88,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienurbjmašīna Bosch EasyImpact18V-40 1x2Ah, 18V (06039D8107)

89,98€
89,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EasyImpact18V-40,1x2Ah Akum.triecienurbjmašīna Bosch 06039D8107 06039D8107

91,40€
91,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8107) Urbjmašīna

93,09€
93,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V40 perforators un skrūvgrieži ar triecienspēku + (1 x akumulators 2,0Ah) + lādētājs AL18V-20 ērta pārnēsājamā somā

93,83€
93,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EasyImpact18V-40, 1x2Ah Akum.triecienurbjmašīna Bosch Akumulatora divu ātrumu kombinētais instruments (06039D8107) | 06039D8107 | 4053423232592

96,74€
96,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 - Bohrhammer/Treiber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlussel 13 mm - 40 Nm Ladegerat enthalten - 18 ( 06039D8107 0.603.9D8.107 )

98,00€
98,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 Akku-Schlagbohrmaschine 06039D8107

100,72€
100,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Schlagbohrschrauber EasyImpact 18V-40 (grün/schwarz, Li-Ionen Akku 2,0Ah, Koffer, POWER FOR ALL ALLIANCE) 06039D8107

101,66€
106,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Wiertarko-wkrtarka Bosch EasyImpact 18V-40 18 V 1 x akumulator 2 Ah (06039D8107) 0.603.9D8.107

123,84€
123,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna 18V (1x2.0Ah) EasyImpact 18V-40 06039D8107 BOSCH (06039D8107)

133,61€
133,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Uzlādes laiks: | 1 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Triecienurbjmašīna |
| Izmēri: | P19,50 cm x A21,60 cm x D5,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 1 kg |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 13 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.630 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 24.450 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyImpact 18V-40 (06039D8107)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 25Bosch Gaļas Maļamā MašīnaBosch KrūmgriezisBosch Virtuves KombainsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




























