Bosch GAS 35 M AFC Professional (06019C3100)
Ražotājs: Bosch
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 1.200 W
- Savākšanas tilpums: 23 l
- Šķidruma savākšanas tilpums: 19,20 l
- Strāvas padeve: Tīkls
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Šaurā sprausla
- Maks. vakuums: 254 mbar
- Gaisa daudzums: 74 l/s
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GAS 35 M AFC Professional (06019C3100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Tineco Floor One S7 Pro
no 600,00€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 449,20€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 565,00€

Dyson WashG1
no 343,50€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 450,50€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Bosch GAS 35 M AFC all-purpose vacuum box - 06019C3100 putekļu sūcējs 06019C3100

605,99€
605,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais putekļsūcējs Bosch GAS 35 M AFC, 1380 W | 3165140705417 | GAS 35 M AFC

635,00€
635,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GAS 35 M AFC Allzwecksauger | 06019C3100 | 3165140705417

708,90€
708,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 M AFC (06019C3100) | 06019C3100 | 3165140705417

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 M AFC Professional Putekļsūcējs mitrai un sausai uzsūkšanai 06019C3100

734,50€
734,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Rūpnieciskais putekļsūcējs Bosch GAS 35 M AFC (06019C3100) | 06019C3100 | 3165140705417

745,40€
745,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 M AFC Wet/Dry Extractor 06019C3100

791,33€
791,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch GAS 35 M AFC all-purpose vacuum box - 06019C3100 putekļu sūcējs

792,12€
792,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch ūdens un putekļu sūcējs GAS 35 M AFC Professional 06019C3100

793,20€
793,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 M AFC Professional (06019C3100) ( 06019C3100 3165140705417 GAS 35 M AFC GAS35MAFC ) Putekļu sūcējs

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 M AFC Professional Black, Blue 35 L 1380 W 06019C3100

819,06€
824,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch instrumenti Celtniecības Putekļu Sūcējs Bosch GAS 35 M AFC Blue/Black (06019C3100)

844,98€
844,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GAS 35 M AFC Putekļsūcējs | 06019C3100 | 3165140705417

886,87€
886,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P37,50 cm x A57,50 cm x D51,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 12,40 kg |
| Jauda: | 1.200 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 23 l |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 19,20 l |
| Maks. vakuums: | 254 mbar |
| Gaisa daudzums: | 74 l/s |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Bezpakāpju |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Filtrēšanas sistēma: | Plakana saliekamais PES filtrs |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Šaurā sprausla |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GAS 35 M AFC Professional (06019C3100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gaļas Maļamā MašīnaBosch GbaBosch Gba 18V 4.0 AhBosch Gbh 18V-21Bosch Gbh 2 21Bosch GdrBosch Gks 190Bosch Gāzes KatliBosch PerforatorsBose Quietcomfort 45Bosch Gas 35 L SfcBosch Gas 25Logitech M 35Tus 35Jabra 35Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGas 25 L SfcOSB 35mm































