Bosch GDR 10,8 V-EC Professional (06019E0002)
Ražotājs: Bosch
- Bezvada triecienatslēdznis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 2.600 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments cietā: 110 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Sitienu skaits min.: 0 1/min
- Maks. triecienu skaits: 3.100 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 10,8 V-EC Professional (06019E0002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Zakrętarka GDR 12 V-110 12 V 06019E0002

144,24€
144,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Impact Driver GDR 12 V-110 Professional solo, 12V (blue / black, without battery and charger) 06019E0002

149,40€
149,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12 V-110 12 V 06019E0002 | 06019E0002 | 3165140763011

150,90€
150,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Zakrętarka GDR 12 V-110 12 V 06019E0002 | 06019E0002 | 3165140763011

151,15€
151,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora trieciena skrūvgriezis GDR 12V-110, bez akumulatora un lādētāja 06019E0002

152,46€
152,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch bezvadu skrūvgriezis GDR 12 V-110 12 V 06019E0002 | 06019E0002 | 3165140763011

156,65€
156,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDR 12V-110 Bez Akumulatora un Lādētāja (06019E0002)

159,97€
159,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-110 Professional 1/4" 110 N⋅m 10.8 V 06019E0002

161,11€
161,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-110 CT Solo Urbjmašīna 06019E0002

165,47€
165,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GDR 12V-110, CT SOLO Bosch Akumulatora triecienskrūvgriezis (06019E0002) | 06019E0002 | 3165140763011

167,48€
167,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Akku Bohrschrauber GDR 10,8 V-EC - ohne Akku ( 0.601.9E0.002) 06019E0002

170,37€
175,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch bezvadu trieciena draiveris GDR 12V-110, 18 V, 110 Nm (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140763011

171,47€
171,47€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Impulsveida skrūvgriezis GDR 12V-110 Solo 06019E0002 BOSCH (06019E0002)

201,33€
201,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GDR 12V-110 trieco žāvējs bez akumulatora - 06019E0002

211,42€
211,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Karteons
| Akumulatora māksla: | Litija joni |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Savienojuma vītne: | 1/4 |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Izmēri: | P54 mm x A177 mm x D139 mm |
|---|---|
| Svars: | 900 g |
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 2.600 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments cietā: | 110 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
| Sitienu skaits min.: | 0 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.100 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 10,8 V-EC Professional (06019E0002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch GdrBosch 10.8 VLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkanna

































