Bosch GDR 120-LI Professional (06019F0001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 1.300 apgr./min - 2.600 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 100 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Sitienu skaits min.: 1.900 1/min
- Maks. triecienu skaits: 3.200 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 120-LI Professional (06019F0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Zakrętarka GDR 120-LI 12 V 06019F0001

122,95€
122,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 120-LI 12 V | 06019F0001 | 3165140888479

125,60€
125,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvada skrūvgriezis Bosch GDR 120-LI 12 V | 06019F0001 | 3165140888479

127,80€
127,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 120-LI Triecienatslēga 12V 2x2.0Ah akum. 06019F0001

134,70€
134,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch Zakrętarka GDR 120-LI 12 V Urbjmašīna 06019F0001

134,99€
134,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 120-LI 3165140888479 (3165140888479) ( JOINEDIT88584599 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Zakrtarka GDR 120-LI 12 V 06019F0001

141,86€
141,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienskrūvgriezis Bosch GDR 120-LI

143,93€
143,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Zakretarka GDR 120-LI 12 V 06019F0001 (3165140888479) ( JOINEDIT16566835 )

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs: | Ø 8 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.300 apgr./min - 2.600 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 100 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Sitienu skaits min.: | 1.900 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.200 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 120-LI Professional (06019F0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch GdrLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis



























