Bosch GDR 18V-220 C (06019L6000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min - 3.400 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 3
- Griezes moments: 220 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sitienu skaits min.: 1.500 1/min
- Maks. triecienu skaits: 4.000 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 18V-220 C (06019L6000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch skrūvmašīna GDR 18V-220 C (SOLO C), 06019L6000

187,88€
187,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Schlagschrauber GDR 18V-220 Professional solo, 18Volt (blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät) 06019L6000

266,35€
271,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 1 kg |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min - 3.400 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 3 |
| Griezes moments: | 220 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sitienu skaits min.: | 1.500 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 4.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 18V-220 C (06019L6000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















