Bosch GDX 18V-200 (06019J2206)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 3.400 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 1
- Griezes moments: 200 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDX 18V-200 (06019J2206)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Klucz udarowy Bosch GDX 18V-200 2X4,0 LI-ION L-CASE (06019J2206) | 06019J2206 | 4059952596709

359,40€
359,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDX 18V-200 2X4,0 LI-ION L-CASE (06019J2206) | 06019J2206 | 4059952596709

359,75€
359,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienatslēga Bosch GDX 18V-200 2X4,0 LI-ION L-CASE (06019J2206) | 06019J2206 | 4059952596709

367,20€
367,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Impact Wrench GDX 18V-200 Professional, 18V (blue/black, 2x Li-Ion battery ProCORE18V 4.0Ah, L-Case) 06019J2206

390,60€
390,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Klucz udarowy Bosch GDX 18V-200 2X4,0 LI-ION L-CASE (06019J2206) 06019J2206

399,63€
399,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BOSCH THIGH WRENCH GDX 18V-200 2x4.0Ah 200Nm L-CASE Urbjmašīna 06019J2206

402,05€
402,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Atornillador de impacto inalambrico bosch gdx 18v-200 professional 18 voltios (azul/negro 2x bateria li-ion procore18v 4.0ah ( 06019J2206 0 601 9J2 206 0001-00018-81836 1823164 4059952596709 B06019J2206 )

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH THIGH WRENCH GDX 18V-200 2x4,0Ah 200Nm L-CASE 1823164

414,71€
419,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
BOSCH THIGH WRENCH GDX 18V-200 2x4,0Ah 200Nm L-CASE | 1823164 | 4059952596709 | WLONONWCRCYNP

421,79€
421,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH THIGH WRENCH GDX 18V-200 2x4,0Ah 200Nm L-CASE 1823164

562,47€
564,97€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Uzlādes laiks: | 1 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Izmēri: | P40 cm x A15 cm x D34,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Apgriezienu skaits: | 3.400 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 1 |
| Griezes moments: | 200 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDX 18V-200 (06019J2206)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





























