Bosch GEX 40-150 (060137B201)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Ekscentra slīpmašīna
- Jauda: 400 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 5.500 apgr./min - 12.000 apgr./min
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 2 mm
- Diska diametrs: Ø 150 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GEX 40-150 (060137B201)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 170,99€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 86,60€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 66,10€

Proxxon LWS (28547)
no 99,25€

Scheppach OSM600
no 241,46€

Makita DGA513Z
no 161,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GEX 40-150 PROFESSIONAL Disc sander 12000 RPM 24000 OPM Black, Blue, Grey, Red 400 W 060137B201

290,95€
295,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch 060137B201 Exzenterschleifer GEX 40-150 | 060137B201 | 2010003553432

300,20€
300,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Szlifierka Bosch GEX 40-150 060137B201

300,56€
300,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GEX 40-150 Ekscentriskā slīpmašīna 060137B201

323,70€
323,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Ekscentra Slīpmašīna Bosch GEX 40-150 400W (060137B201)

332,98€
332,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekscentriskā slīpmašīna Bosch GEX 40-150 (ar kārbu L-BOXX 238) | 4059952528755

333,13€
333,13€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GEX 40-150 PROFESSIONAL Disc sander 12000 RPM 24000 OPM Black, Blue, Grey, Red 400 W 060137B201

336,10€
336,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GEX 40-150 (060137B201) Slīpmašīna 060137B201

339,00€
339,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GEX 40-150 (060137B201) Slīpmašīna

339,43€
339,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GEX 40-150 Ekscentriskā slīpmašīna Bosch (060137B201) | 060137B201 | 4059952528755

349,92€
349,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GEX 40-150 PROFESSIONAL Disc sander 12000 RPM 24000 OPM Black, Blue, Grey, Red 400 W 060137B201

375,67€
378,17€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Ekscentriskā slīpmašīna GEX 40-150 060137B201 Bosch (060137B201)

419,89€
419,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Slīpripas, Uzglabāšanas kaste |
| Kabeļa garums: | 4 m |
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 2 mm |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 150 mm |
| Izmēri: | A19,70 cm x G40,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Ekscentra slīpmašīna |
| Jauda: | 400 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 5.500 apgr./min - 12.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GEX 40-150 (060137B201)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































