Bosch GKS 18V-57-2 GX + FSN 440 (06016C1003)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 165 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 41 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 57 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 18V-57-2 GX + FSN 440 (06016C1003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,95€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,30€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch Powertools Akku-Handkreissäge GKS 18V-57-2 GX Professional solo + FSN 440 X (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät, mit Führungsschiene für Querschnitte) | 06016C1003 | 4053423254358

432,30€
432,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora ripzāģis GKS 18V-57-2 GX + FSN 440 X, bez akumulatora un lādētāja 06016C1003

449,60€
449,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Handkreissäge GKS 18V-57-2 GX Professional solo + FSN 440 X (blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, mit Führungsschiene für Querschnitte) 06016C1003

454,85€
459,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GKS 18V-57-2 GX Akku-Handkreissäge ( 06016C1003 ) Elektriskais zāģis

455,00€
455,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Bosch GKS 18V-57-2 GX Professional; 18 V 06016C1003

468,10€
468,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch _7119513 GKS 18V-57-2 GX, FSN 440 X, Carton Ripzāģis 06016C1003

473,21€
473,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GKS 18V-57-2 GX, FSN 440 X, Carton | 06016C1003 | 4053423254358

502,69€
502,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKS 18V-57-2 GX cordless Hand circular saw 06016C1003

509,80€
509,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis GKS 18V-57-2 GX PROFESSIONAL, 06016C1003 BOSCH (06016C1003)

604,63€
604,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Vadotne, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 41 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 57 mm |
| Izmēri: | G38,10 cm x P16,70 cm x A26,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,80 kg |
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 165 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 18V-57-2 GX + FSN 440 (06016C1003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























